Druháci pro 2 výhry ve Velkém Meziříčí navíc s čistým kontem

16.10.2022

Sezónu jako poslední týmy Velké Bíteše načali i naši nejmenší hráči. Druhá třída vstoupila do soutěže dvěma zápasy ve Velkém Meziříčí.

První soupeř ze Světlé nad Sázavou u našich nejmenších nebudil přílišný respekt a brzy se naši hráči dostali do vedení. Během zápasu jsme se stále zlepšovali i bruslařsky, a když zachytal gólman, první výhra byla na světě a dokonce s čistým kontem.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř z Havlíčkova Brodu. Zde kluci a děvče navázali na svůj první zápas a velmi rychle se dostali do slibného vedení, které po zbytek zápasu už jen navyšovali. Postupně se střelecky prosadili téměř všichni hráči a gólman i v tomto zápase udržel čisté konto.

Do dalších zápasů musíme zapracovat na neshlukování se na jednom místě a lepší rozehře od vlastního gólmana.