Druhá třetina rozhodla o výhře soupeře

22.10.2022
V první třetině zápasu 9. kola ligy starších žáků mezi domácími hráči Velkého Meziříčí a hosty z Velké Bíteše byl k vidění svižný, vyrovnaný hokej. Šance byly na obou stranách, ale štastnějším týmem v této části byli domácí hokejisté, kteří dokázali odskočit na rozdíl dvou branek.
Úvodní minuty druhé třetiny patřili domácím, kteří čtyřmi góly v rozmezí 8 minut rozhodli o osudu zápasu. Hostům nepomohl oddechový čas, naopak domácí přidali další dvě branky a druhou třetinu ovládli 6:0.
Ve třetí třetině padly celkem 4 branky. Nejprve bítešští hráči zaznamenaly čestný úspěch, ale poslední slovo měli domácí. Ti v závěrečné pětiminutovce přidali další 3 branky a upravili výsledek zápasu na konečných 11:1.