Dnes se naši třeťáci vydali odehrát dva zápasy do Velkého Meziříčí

15.01.2023
První zápas naši hráči odehráli s týmem Horácká Slavia Třebíč. Od začátku naši hráči nasadili velmi svižné tempo a zápas se od začátku až do konce odehrál v plném nasazení. Do zápasu jsme vstoupili vstřelením rychlého gólu a dostali jsme se tak rychle do vedení. To jsme však po chvíli ztratili a soupeř vedl již 7:4. Hráči a hráčky našeho týmu ukázali však obrovskou touhu po vítězství, zápas v druhé třetině srovnali a bylo to po celou dobu velmi napínavé. Skvělými kombinacemi a přihrávkami se náš tým dostal do dvoubrankového vedení, které díky bezchybnému výkonu všech hráčů, hráček a našeho gólmana udrželi až do konce. Po právu jsme se radovali z vytoužené výhry, zápas byl divácky velice atraktivní a fanoušci byli spokojení.

Druhý zápas se konal po úpravě ledové plochy. Náš tým sehrál zápas s domácím týmem z Velkého Meziříčí. Hráči a hráčky našeho týmu navázali na skvělý výkon z prvního zápasu, motivace byla obrovská. Góly padaly mnohem častěji do sítě soupeře, zde musíme opět pochválit celý tým, který bojoval od začátku až do konce. Sympatickým výkonem a nádherným gólem se blýskla naše hráčka K. Plechatá. Zápas naši hráči a hráčky v pohodě kontrolovali až do konce a vyhráli výrazným rozdílem ve skóre.

Děkujeme za předvedený výkon, neskutečnou bojovnost všech zúčastněných a za krásný sportovní zážitek. Přejeme hodně zdaru v dalších utkáních.