Dne 23.10. 2022 sehráli žáci 3. tříd dvě utkání na ledě v Humpolci

23.10.2022
V prvním zápase proti týmu HC Lední medvědi Pelhřimov jsme přes veškerou snahu našich hráčů nestačili na tempo soupeřů. S novou brankářkou a slabší obranou náš tým utržil větší počet gólů. Soupeř byl po všech stránkách lepším týmem, ale přes to všechno naši bojovali do poslední minuty.

V druhém zápase proti týmu HC Světlá nad Sázavou se naši hráči opět střetli se silnějším soupeřem. Našemu týmu opět nechyběla bojovnost a snaha v plném nasazení bojovat až do konce. Za odvedený výkon si hráči zaslouží pochvalu a těšíme se na další utkání.

Komentář hlavního trenéra
První zápas byl v jednoznačné režii soupeře, kdy jsme měli problém se soupeřem především bruslit. Urostlí borci z Pelhřimova nám na ledě nedávali moc prostoru, a tak zcela zaslouženě i vyhráli. Ve druhém zápase proti Světlé nad Sázavou jsem od svých svěřenců čekal více, ale jelikož zápas hned navazoval na nepovedený předchozí, nedokázali se hráči třetí třídy dostatečně rychle oklepat a začátek zápasu si nechali utéct. Od druhé třětiny už to byl v podstatě vyrovnaný souboj a troufám si říci, že ve třetí třetině jsme už byli v některých fázích a dovenostech i lepším týmem. V obou zápasech nám dělalo problém bruslit se soupeřem a to především směrem do obrany, kde jsme nechávali zcela zbytečně brankářku Pavlíkovou napospas přesile soupeřů. Stále bojujeme s neproměňováním i vyložených šancí.