Budějovice ovládly i souboj starších žáků

15.10.2022

Úvod zápasu patřil soupeři z M. Budějovic. Hosté byli aktivnější, rychlejší na puku, dobře kombinovali. Skóre 1:1 po úvodní třetině bylo pro domácí velmi přívětivé. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale od půlky zápasu patřil led hokejistům z Budějovic. Hosté postupně navyšovali počet vstřelených branek. Konečné skóre zápasu bylo nelichotivých 2:10.

Komentář hlavního trenéra

Neměli jsme dobrý úvod do zápasu. Nestíhali jsme bruslit se soupeřem, nehráli jsme osobní souboje. Směrem dopředu jsme neměli žádnou protihru, spíše jsme puky odhazovali. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe, poučili jsme z chyb v první třetině. Bohužel soupeř byl v této třetině efektivnější a trestal naši nedůslednost – v prostoru před naší bránou, nepohlídaní obránci soupeře, špatně rozebraní hráči apod. Třetí třetina byla v režii hostů, těžko jsme se prosazovali, směrem dozadu nám to nešlo. Deset inkasovaných gólů budiž nám varováním do dalších zápasů…