4. třída v Třebíči

05.02.2023
V neděli pro naše čtvrťáky (doplněné třeťáky) čekalo dvojutkání na ledě Horácké Slavii Třebíč proti místnímu ,,A" a ,,B" týmu.
Do prvního zápasu lépe vstoupili domácí, kteří si výborným bruslením vytvářeli mnoho šancí a jen díky výborně chytajícímu Kubovi Kováčikovi jsme neprohrávali větším rozdílem.
Postupem času se i bítešští osmělili a předvedli pěkné kombinace. Jenže na dobře bruslící a důraznější Třebíč to nestačilo.
Po zásluze tento zápas prohráváme.

Ve druhém zápase se oba týmy moc nezaměřovali na obrannou hru a na každé straně padali góly. Bítešští se snažili přihrávkami přelstít soupeře , což mnohdy lahodilo oku a vyústilo v pěkné branky.
Celkově ovšem byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Během druhého zápasu odstoupili na straně Bíteše hráč a hráčka, naštěstí jsme tentokrát byly v počtu, který nám umožnil zápas dohrát.