3. třída v Náměšti proti Dukle Jihlava A a B

05.11.2022
Dnes, 5.11.2022, sehráli naši hráči 3. tříd dvě dopolední utkání na stadionu v Náměšti nad Oslavou.
První zápas sehráli naši hráči proti týmu B z Jihlavy. Během celého zápasu bylo zřejmé, že naši hráči chtěli soupeře porazit.
Od začátku byli lepším týmem a určovali tempo zápasu. Pochvalu si zaslouží celý tým včetně našeho gólmana, který pochytal spoustu střel.
S jistou převahou dotáhli naši hráči tento zápas do vítězného konce a právem se radovali z vítězství.

Druhý zápas naši hráči sehráli též s týmem A z Jihlavy. Od prvních minut zápasu bylo jasné, že zápas nebude vůbec jednoduchý.
Soupeř bohužel nehrál úplně fair play, faulů na jejich straně bylo mnoho. Náš tým sehrál naprosto vyrovnané utkání, ale z vítězství se nakonec radoval soupeř.
Obrovský dík patří všem hráčům a hráčkám za jejich sportovní výkon, trenérům za pečlivě odvedenou práci a v neposlední řadě všem věrným fanouškům týmu HC Velká Bíteš.

Komentář asistenta trenéra

V prvním zápase jsme dobře bruslili a soupeře jsme díky tomu přehrávali. Hodně se nám zlepšily přihrávky, na kterých pracujeme i na trénincích. Ve druhém zápase jsme se nechali zaskočit ne vždy čistou hrou soupeře a soupeř nám ve dvou třetinách utekl herně i bruslařsky. Naši hráči a hráčky však nesložili zbraně, ve třetí třetině zabojovali a byli týmu z Jihlavy rovnocenným soupeřem.
Kde nás najdete