3. třída tentokrát ve Žďáru nad Sázavou

11.12.2022
V neděli 11. prosince na zimním stadionu ve Žďáru nad Sázavou se utkal tým 3. třída Velká Bíteš proti týmu HC Dukla Jihlava.
Zápas se rozjel hned od začátku ve velice rychlém tempu. Bíteš tvrdě útočila a důrazně bránila, ale tým Jihlavy obranu prolomil a už v první třetině se dostal do vedení. Našemu týmu štěstí nepřálo v podobě střelení několika tyček. Naši neztratili bojovnost a makali až do konce zápasu. Na vítězstvi to ale nestačilo. I tak děkujeme za pěkný zápas.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Ledeč nad Sázavou a hned od začátku bylo jasné, že to nebude lehký zápas. Naši drželi tempo a zápas byl velice vyrovnaný. Naši hráči v první třetině podali skvělý výkon. I v druhé třetině našemu týmu nechyběla velká bojovnost. Začátkem třetí třetiny byl výsledek vyrovnaný, v půlce třetí třetiny naši hráči začali soupeře přehrávat a zasloužili si vedení. Ledeč nestačila na závěrečný tlak našich Spartaků. Naši předvedli krásný hokej a zasloužili si krásné vítězství. Kluci a holky DĚKUJEME!!!
Kde nás najdete